Выезды из Украины по субботам

Выезды из Болгарии по четвергам

Болгарская кухня – просто рай для гурмана!

яркая зима в Болгарии

Двигайся вместе с нами!

Внимание!!! Режим въезда в Болгарию!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

РЕЖИМ В’ЇЗДУ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ДО РЕСПУБЛІКИ БОЛГАРІЯ

30 вересня 2020 року оновлено рішення Міністерства охорони здоров’я Республіки Болгарія щодо тимчасової заборони в’їзду на територію країни № РД-01-547, згідно з яким з 01 жовтня до 30 листопада 2020 року громадянам України дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія при наявності довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблений за 72 години до перетину кордону.

У згаданому документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду закордон, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе).

РЕЖИМ ТРАНЗИТНОГО ПРОЇЗДУ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ТЕРИТОРІЮ РУМУНІЇ

Транзитний проїзд можливий лише за наступних умов:

  • за наявності відповідних документів, які підтверджують транзитну мету поїздки та дають підстави для в’їзду в країну слідування, та лише в безперервному порядку і виключно за маршрутом, затвердженим компетентними органами Румунії. Національний Комітет Румунії з Надзвичайних Ситуацій 05 жовтня 2020 р. затвердив оновлений список країн зі значним епідеміологічним ризиком COVID-19, до якого включено і Україну. До осіб, які прибувають до Румунії із зазначених країн, в т.ч. з України, будуть застосовуватись заходи 14-денного карантину. Особи, які прибувають з країн зі значним епідеміологічним ризиком COVID-19, в т.ч. з України, та знаходитимуться в Румунії менше 72 год можуть бути звільнені від карантину за умови пред’явлення негативного результату тесту на COVID-19, зробленого не більше ніж за 48 год до в’їзду в Румунію та не мають симптомів COVID-19.
  • транзитний проїзд до країн, зокрема Республіки Болгарія, з туристичною метою можливий за наявності документів, які підтверджують мету поїздки (туристичний ваучер, лист/документи з готелю щодо підтвердження бронювання та оплати тощо) і дають підстави для в’їзду в країну слідування, та лише в безперервному порядку і виключно за маршрутом, затвердженим компетентними органами Румунії.
  • з 01 жовтня 2020 р. громадянам України дозволено в’їжджати на територію Болгарії при наявності довідки, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблено за 72 години до перетину кордону. При цьому, у згаданому документі має бути вказано особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду закордон, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування, адреса та контактні данні, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе).

При собі обов'язково мати поліс страхування (обов'язково з покриттям COVID-19) та набір індивідуального захисту. 

 https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

Бронирование Мы предлагаем оптимальные цены для бронирования билетов и туров, а также удобную систему бронировки и отслеживания заказов для агентств.
Маршруты Узнай о множестве практичных маршрутов для поездки по городам и курортам Болгарии.
Автопарк Компания "Doris" имеет свой собственный автопарк, который состоит из более 40 автобусов марки "Setra", 2004-2015 года выпуска.
   Туры Экскурсионные туры вместе с компанией "Doris" - это уникальные, увлекательные, познавательные, комфортные поездки.